سبد خرید 0 حساب کاربری

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات محصولات پروتئینی گروه یادگار

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی محصولات پروتئینی گروه یادگار به دقت ملاحظه فرمایید.

لطفا توجه فرمایید خدمات فروشگاه اینترنتی یادگار شامل پردازش و ارسال سفارش در حال حاضر فقط برای مشتریان عزیز ساکن مشهد مقدور است.

سفارش شما برای مرغ بسته بندی بر اساس وزن و برای مرغ فرآوری شده بر اساس بسته قیمت گذاری و پردازش می شود. لطفا توجه فرمایید با توجه به دقیق نبودن وزن مرغ بسته بندی سفارش شما بعد از تحویل بین ۱۰ تا ۲۰ درصد اختلاف وزن خواهد داشت.

زمان ارسال سفارش: از آنجایی که ما متعهد به ارسال تازه ترین گوشت مرغ کشتار روز به دست مشتریان عزیزمان هستیم سفارشهایی که تا قبل از ساعت ۷ عصر ثبت می گردند، روز بعد بین ساعات ۱۰ صبح تا ۱۴ عصر تحویل خواهند شد.  (بجز روزهای تعطیل)  برای سفارشهای ثبت شده بعد از ۱۹، ارسال  به  روز کاری بعد موکول خواهد شد. ( بجز محصولاتی که برچسب ارسال فوری دارند، که در همان روز ثبت سفارش بین ساعتهای ۳ تا ۶ تحویل خواهند شد)

هزینه ارسال سفارش: چنانچه مبلغ کل سفارش شما کمتر از ۷۰،۰۰۰ تومان باشد، ۷,۰۰۰ تومان هزینه ارسال در فاکتور شما لحاظ می گردد. برای سفارشهای بیشتر از ۷۰،۰۰۰ تومان ارسال رایگان خواهد بود. همچنین اگر تازه به خانواده مشتریان یادگار پیوستید اولین خرید شما رایگان تحویل خواهد شد.

نحوه پرداخت: امکان پرداخت هم  به صورت آنلاین از طریق درگاه بانکی سایت و هم در هنگام تحویل سفارش از طریق دستگاه کارت خوان وجود دارد.

ورود کاربران به وب‏‌سایت محصولات پروتئینی گروه یادگار هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، خدمات ارسال محصولات پروتئینی گروه یادگار و سایر خدمات ارائه شده توسط محصولات پروتئینی گروه یادگار به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات محصولات پروتئینی گروه یادگار است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین محصولات پروتئینی گروه یادگار از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های محصولات پروتئینی گروه یادگار منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های محصولات پروتئینی گروه یادگار تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی میشود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات محصولات پروتئینی گروه یادگار اقدام کند.
همچنین از آنجا که محصولات پروتئینی گروه یادگار یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید محصولات یا خدمات اقدام می‌کند.

تعریف گروه تولیدی یادگار و شرایط محصولات فروشندگان
محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط محصولات پروتئینی گروه یادگار ازمزرعه سبز یادگار تهیه شده و با بالاترین کیفیت بین المللی عرضه میشود.
مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده گروه تولیدی یادگار است.
فاکتور محصولات که توسط دلیوری مرغ یادگار در سایت عرضه می‌شود، در صورت درخواست خریدار توسط گروه تولیدی یادگار ارسال می‌شود.
خریداران حداکثر تا ۲ روز بعد از ثبت سفارش و قطعی شدن آن، فرصت دارند درخواست ارسال فاکتور را ثبت کنند.
سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۸ هر روز کاری نهایی شوند، حداقل ۲۴ ساعت بعد (طبق زمان تحویل اعلام‌شده در سایت) در مشهد، ارسال خواهند شد.
۱روز فاصله زمانی تحویل برای محصولات یادگار، به معنای این است که در صورت خرید محصولات یادگار، شروع پردازش سفارش حداکثر ۱ روز پس از زمان سفارش‌گذاری در محصولات پروتئینی گروه یادگار است.
منظور از ۱ روز، زمان آماده‌سازی و ارسال محصولات به درب منزل توسط گروه تولیدی یادگار است، که امکان دارد این زمان بسته به نوع محصولات تغییر یابد.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات محصولات پروتئینی گروه یادگار استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به محصولات پروتئینی گروه یادگار ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که محصولات پروتئینی گروه یادگار به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد محصولات پروتئینی گروه یادگار برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه محصولات پروتئینی گروه یادگار را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که (پنل اس ام اس) تنها شماره‌ است که محصولات پروتئینی گروه یادگار از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه محصولات پروتئینی گروه یادگار را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان محصولات پروتئینی گروه یادگار، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام محصولات پروتئینی گروه یادگار است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به sales@yadegarchick.com اطلاع دهید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
محصولات پروتئینی گروه یادگار به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
محصولات پروتئینی گروه یادگار متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت محصولات پروتئینی گروه یادگار، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات محصولات پروتئینی گروه یادگار، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط محصولات پروتئینی گروه یادگار جزئی از اموال محصولات پروتئینی گروه یادگار محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار محصولات پروتئینی گروه یادگار است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای محصولات پروتئینی گروه یادگار محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط محصولات پروتئینی گروه یادگار و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار محصولات پروتئینی گروه یادگار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت یادگار محصولات و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای محصولات پروتئینی گروه یادگار محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات محصولات پروتئینی گروه یادگار، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت محصولات پروتئینی گروه یادگار هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر www.yadegarchick.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند. محصولات پروتئینی گروه یادگار به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت محصولات پروتئینی گروه یادگار به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. محصولات پروتئینی گروه یادگار همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد.
محصولات پروتئینی گروه یادگار مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی محصولات بدون اطلاع قبلی، برای محصولات پروتئینی گروه یادگار محفوظ است.
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی محصولات موجود در سایت محصولات پروتئینی گروه یادگار، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای محصولات پروتئینی گروه یادگار محفوظ است. گروه یادگار در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت محصولات پروتئینی گروه یادگار می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
کاربران باید هنگام سفارش محصولات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، محصولات پروتئینی گروه یادگار جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت محصولات باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتوری که به نام شخص حقیقی صادر شده، به نام شخص حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نام حقوقی برای آنها صادر شود، هنگام ثبت سفارش خود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی ” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند.
همچنین آدرسی که خریدار به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درج خواهد شد و لازم است درخواست کنندگان فاکتور به نام شخص حقوقی هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، چرا که تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که ارسال می‌شوند، وجود دارد.
تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد
در صورت خرید اعتباری (استفاده از کد تخفیف یا ووچر) پس از نهایی شدن سبد، از نظر قانونی امکان اعمال تغییر در سبد خرید، و تغییر مبلغ فاکتور به دلایل انصراف از خرید، حذف یا تغییر محصولات یا تعداد محصولات وجود ندارد و اگر مشتری درخواست هرگونه تغییری را داشته باشد، ووچر یا کد تخفیف باطل خواهد شد و امکان برگرداندن مبلغ آن وجود ندارد.
در رابطه با سرویس تحویل اکسپرس فروشگاه اینترنتی محصولات پروتئینی گروه یادگار، سفارش درب اصلی ساختمان (منتهی به خیابان) تحویل داده می‌شود.
لازم به ذکر است افزودن محصولات به سبد خرید به معنی رزرو محصولات نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند. همچنین تا پیش از ثبت نهایی، هرگونه تغییر از جمله تغییر در موجودی محصولات یا قیمت، روی محصولات افزوده شده به سبد خرید اعمال خواهد شد. بنابراین به مشتریانی که تمایل و تصمیم به خرید قطعی دارند، به‌ویژه درباره محصولات ارائه شده تحت عنوان شگفت انگیز که دارای محدودیت تعداد هستند، توصیه می‌شود در اسرع وقت سفارش خود را نهایی کنند تا با اتمام موجودی یا تغییر قیمتی محصولات روبرو نشوند. شایان ذکر است سفارش تنها زمانی نهایی می‌شود که کاربران کد سبد خرید (dkc) سفارش خود را دریافت کنند و بدیهی است که محصولات پروتئینی گروه یادگار هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به محصولات که در سبد خرید رها شده است، ندارد.

خسارت در هنگام حمل و نقل
محصولات پروتئینی گروه یادگار همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در مشهد برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده گروه تولیدی یادگار است.
نظرات کاربران
هدف از ایجاد بخش نظرات در محصولات پروتئینی گروه یادگار، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات محصولات پروتئینی گروه یادگار با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. محصولات پروتئینی گروه یادگار در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ ‌وجه به معنی تایید فنی محصولات پروتئینی گروه یادگار درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیمگیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران

شرایط ارسال پرسش یا پاسخ

توجه داشته باشید که نظر یا پرسش و پاسخ فقط باید در رابطه با محصولات باشد، بنابراین برای پیگیری یا سوال درباره سفارش یا استفاده از خدمات پس از فروش با امور مشتریان محصولات پروتئینی گروه یادگار (شماره تلفن ‌۳۱۳۳۹-۰۵۱) تماس بگیرید یا از طریق فرم صفحه “تماس با ما” با انتخاب موضوع پیگیری سفارش یا خدمات پس از فروش، سوال یا درخواست خود را مطرح کنید.
برای ارسال سایر درخواست‌ها یا پیشنهادهای خود نیز از فرم صفحه”تماس با ما”استفاده کنید یا به sales@yadegarchick.com ایمیل ارسال کنید. همچنین انتقاد یا شکایت خود را به ایمیل complaint@yadegarchick.com و rdm@yadegarchick.com .ارسال کنید.

محتوا
محصولات پروتئینی گروه یادگار نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است محصولات پروتئینی گروه یادگار تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط محصولات پروتئینی گروه یادگار دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد محصولات قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
وب ‏‌سایت محصولات پروتئینی گروه یادگار هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت محصولات پروتئینی گروه یادگار تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
سایت محصولات پروتئینی گروه یادگار ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
کلیه محتویات سایت محصولات پروتئینی گروه یادگار شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت محصولات پروتئینی گروه یادگار تعلق دارد.

سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در محصولات پروتئینی گروه یادگار مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای محصولات در محصولات پروتئینی گروه یادگار قیمت‏‌های خرده فروشی است که با توجه به نازلترین قیمت بازار برای محصول به صورت مصوب تعیین میشوند.
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، محصولات پروتئینی گروه یادگار نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی محصولات را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، محصولات پروتئینی گروه یادگار موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که محصولات پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل محصولات بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

طرح تشویقی پیشنهاد شگفت انگیز
طرح تشویقی شگفت انگیز به منظور ایجاد تجربه یک خرید خوب برای کاربران در نظر گرفته شده و روزانه در این بخش تعدادی از محصولات با تخفیف‏‌هایی بسیار ویژه‏‌تر نسبت به فروش‌‏های ویژه درج می‏‌شود که این محصولات تنها برای ساعت‏‌هایی امکان سفارش گذاری دارند. در مواردی که به دلیل استقبال کاربران موجودی محصولات زودتر از موعد مقرر به پایان رسد، وضعیت محصولات به ناموجود تغییر می‏‌کند و امکان سفارش گذاری وجود نخواهد داشت. در صورتی که محصولات در روز قبل از فروش شگفت انگیز به سبد خرید اضافه شود و در هنگام پردازش، محصولات در طرح شگفت انگیز باشد، قیمت شگفت انگیز اعمال می‏‌شود. به دلیل اینکه این طرح تنها یک طرح تشویقی خرید (پروموشن) است، محصولات پروتئینی گروه یادگار تعهدی در قبال سفارش‌‏های تعدادی ندارد و در صورت امکان فروش تعدادی هماهنگی‌‏های لازم انجام می‏‌شود. همچنین، به محصولات که در این طرح خریداری می‌شوند، یادگار بن تعلق نمی‌گیرد. هرینه ارسال سفارش برای بخش شگفت انگیز به ازای هر محصولات به صورت مجزا و ثابت در نظر گرفته می‏‌شود و امکان تغییر ندارد.

نمایندگی
محصولات پروتئینی گروه یادگار در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارائه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی محصولات پروتئینی گروه یادگار اطلاع دهید.

قوه قهریه
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، محصولات پروتئینی گروه یادگار هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
محصولات پروتئینی گروه یادگار خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.